Gaziantep Stfc Bosch Car Service

Profesyonel dizel servisi

Bosch, dünya lideri bir dizel teknoloji geliştirici ve üreticisidir. Bu yüzden bir dizel aracınız varsa Bosch Car Service'de daima emin ellerdedir. Servis uzmanlarımız, sorun gidermeden "mevcut değerde" onarım ve bakıma kadar her şeyi sunar.

Makul fiyatlı onarım çalışması

Orijinal ekipman üreticisi standardında Bosch marka yedek parçalar

Yüksek düzeyde nitelikli dizel uzmanları ve en yeni test ekipmanları


Bosch'tan dizel sistemler

Biliyor muydunuz? Bosch, dizel sistem geliştiricileri ve üreticileri arasında dünyada 1 numaradır. Dizel sistemleri bazı durumlarda benzinli sistemlerden çok daha üstündürler. Yenilikçi sabit basınçlı püskürtme enjektörleri ve yüksek basınçlı yakıt enjeksiyon pompalarının kullanımı dizel motorları daha sessiz ve daha güçlü kılar. Bununla birlikte bu tip karmaşık sistemlerin bakımı ve onarımı için uzman bilgi birikimi, bol miktarda deneyim ve uygun test ekipmanları gereklidir - hepsi de Bosch Car Service profesyonellerinde bulunur.

Dizel uzmanlarından ve dizel uzmanları için test ekipmanları

TDI, sabit püskürtme, kurum filtresi - uzman servis personelimiz, en yeni teknik gelişmelerden haberdar olmak için düzenli üst düzey eğitimlerden geçer. Bu da sistemlerin nasıl çalıştığı ve en yeni Bosch test ekipmanlarının nasıl kullanılacağı konusunda her zaman işlerinin uzmanı olmalarını sağlar. Böylece servislerimizden birinde yapılan onarım çalışması veya incelemenin ardından dizel aracınızı tekrar ekonomik, canlı ve temiz bir şekilde kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Uzman tavsiyemiz

Aracınızda düzenli aralıklarla temel dizel kontrolü yaptırın. Buna sistem temizliği ve dizel filtre değişimi dahildir, bu işlemler enjektörlerin tıkanmasını ortadan kaldırmaya veya önlemeye yardımcı olur. Sizin için avantajları: Çok daha az duman, düşük bir ses seviyesi, ve düşük yakıt tüketimi.

Gaziantep STFC Bosch Car Service

Gaziantep Stfc Bosch Car Service, her marka araca hizmet verebilen, dünyanın en büyük bağımsız otomobil servis organizasyonlarından birisi.

Bosch mühendisliğiyle geliştirilmiş test cihazları ve servis ekipmanları sayesinde aracınızın markası ne olursa olsun Gaziantep Stfc Bosch Car Service’lerden kusursuz hizmet alabilirsiniz.


Öne Çıkanlar