Gaziantep Stfc Bosch Car Service

Profesyonel ilkbahar kontrolü

Uzman personelimiz tarafından yapılan Bosch Car Service ilkbahar kontrolü, uzun bir kışın ardından yeni yıla güvenle başlamanızı sağlamak için aracınızı kendine getirme hizmetidir.

Her yaştaki tüm araç marka ve modelleri için

Üstün teknoloji ürünü arıza tespit ekipmanı

Değişim durumunda orijinal ekipman üreticisi standardında orijinal yedek parçalar


Yıla mükemmel bir başlangıç için

Bosch Car Service ilkbahar kontrolü sırasında servis uzmanlarımız, aracınızın düzgün çalışır durumda olduğunu ve kışı herhangi bir sorun olmadan geçirdiğini belirlemek üzere aracınızı yakından inceleyecektir. Aşağıdaki öğeler kontrol edilir:

- Fren etkisi

- Fren sıvısı

- Soğutma sistemi

- Hava filtresi

- Motor yağı seviyesi

- Akü

- Antifriz

- Korna

- V kayışı

- Egzoz sistemi

- Silecek lastikleri

- Lambalar

- Lastik dişi

- Şişirme basıncı

- Ön cam yıkayıcı sistemi

- Kapı kilitleri/keçeleri

Uzman tavsiyemiz

İlkbahar, herkesin yılın en sevdiği zamanı değildir. Doğa yeşermeye başladığında sürücülerin bir kısmı, saman nezlesinden kaynaklı ek bir tehlike ile karşı karşıya kalır. Alerjisi olan kişiler ise yılın bu vakti konsantrasyonda daha fazla sorun yaşadığından daha da büyük bir risk içerisindedir. İşte bu yüzden alerjik reaksiyonlardan sorumlu polenleri dışarıda tutmak için zamanında kabin filtrelerinin değiştirilmesini tavsiye ederiz. Zararlı ve nahoş kokulu gazlara karşı da koruma sağladıklarından uygun aktif kömür kabin filtreleri hakkında bilgi isteyin.

Gaziantep STFC Bosch Car Service

Gaziantep Stfc Bosch Car Service, her marka araca hizmet verebilen, dünyanın en büyük bağımsız otomobil servis organizasyonlarından birisi.

Bosch mühendisliğiyle geliştirilmiş test cihazları ve servis ekipmanları sayesinde aracınızın markası ne olursa olsun Gaziantep Stfc Bosch Car Service’lerden kusursuz hizmet alabilirsiniz.


Öne Çıkanlar